Canlı Sonuçlar - Kamu HaberiKamu Haberi

18 Eylül 2021 - 08:12
ALMANYA 3. LİGİ
15:00
Magdeburg Magdeburg
- : -
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
15:00
Saarbrucken Saarbrucken
- : -
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
15:00
Osnabrück Osnabrück
- : -
Meppen Meppen
15:00
Duisburg Duisburg
- : -
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
15:00
1860 Münih 1860 Münih
- : -
FSV Zwickau FSV Zwickau
15:00
Mannheim Mannheim
- : -
Hallescher FC Hallescher FC
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:30
Holstein Kiel Holstein Kiel
- : -
Hannover 96 Hannover 96
14:30
Sandhausen Sandhausen
- : -
FC Heidenheim FC Heidenheim
14:30
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
- : -
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
21:30
Werder Bremen Werder Bremen
- : -
Hamburger SV Hamburger SV
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
- : -
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
16:30
Augsburg Augsburg
- : -
M'gladbach M'gladbach
16:30
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
VfL Bochum VfL Bochum
16:30
Mainz 05 Mainz 05
- : -
Freiburg Freiburg
19:30
FC Köln FC Köln
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
ALMANYA REGİONALLİGA
14:00
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
- : -
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
14:00
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
- : -
Optik Rathenow Optik Rathenow
ERT
Chemnitzer Chemnitzer
0 - 0
Energie Cottbus Energie Cottbus
14:00
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
- : -
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
14:00
Hannover 96 II Hannover 96 II
- : -
Werder Bremen II Werder Bremen II
14:30
St.Pauli II St.Pauli II
- : -
Holstein Kiel II Holstein Kiel II
15:00
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
- : -
FC Köln II FC Köln II
15:00
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
- : -
Unterhaching Unterhaching
15:00
Nürnberg II Nürnberg II
- : -
FC Augsburg II FC Augsburg II
15:00
Hamburger SV II Hamburger SV II
- : -
Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
15:00
Lübeck Lübeck
- : -
Teutonia Ottensen Teutonia Ottensen
15:00
SV Straelen SV Straelen
- : -
Preussen Münster Preussen Münster
15:00
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
- : -
Hoffenheim II Hoffenheim II
15:00
Elversberg Elversberg
- : -
Mainz 05 II Mainz 05 II
15:00
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
- : -
Uerdingen Uerdingen
15:00
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
- : -
Lippstadt Lippstadt
15:00
TSV Steinbach TSV Steinbach
- : -
VfR Aalen VfR Aalen
15:00
Oberhausen Oberhausen
- : -
Rodinghausen Rodinghausen
15:00
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
- : -
FK Pirmasens FK Pirmasens
15:00
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
- : -
Schott Mainz Schott Mainz
15:00
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
- : -
VfB Homberg VfB Homberg
15:00
Rain am Lech Rain am Lech
- : -
FC Memmingen FC Memmingen
15:00
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
- : -
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
15:00
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
- : -
Eltersdorf Eltersdorf
15:00
Greuther Fürth II Greuther Fürth II
- : -
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
16:00
Jeddeloh Jeddeloh
- : -
Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden
16:00
Oberneuland Oberneuland
- : -
LSK Hansa LSK Hansa
16:30
Stuttgart II Stuttgart II
- : -
Bahlinger SC Bahlinger SC
AMERİKA 1. LİGİ
MS
New England Revolution II New England Revolution II
3 - 1
Richmond Kickers Richmond Kickers
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Inter Miami CF Inter Miami CF
0 - 4
New York Red Bulls New York Red Bulls
22:30
Atlanta United FC Atlanta United FC
- : -
DC United DC United
ANDORRA 2. LİGİ
21:30
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
- : -
Sant Julia B Sant Julia B
21:30
Atletic Club Escaldes II Atletic Club Escaldes II
- : -
FC Santa Coloma B FC Santa Coloma B
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
CA Mitre CA Mitre
3 - 1
Deportivo Maipu Deportivo Maipu
21:00
Villa Dalmine Villa Dalmine
- : -
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
21:00
Barracas Central Barracas Central
- : -
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
21:00
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
- : -
Agropecuario Agropecuario
21:30
Guillermo Brown Guillermo Brown
- : -
Deportivo Moron Deportivo Moron
22:10
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
- : -
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
19:30
Godoy Cruz Godoy Cruz
- : -
Sarmiento Sarmiento
21:45
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
- : -
Aldosivi Aldosivi
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
17:45
Skenderbeu Skenderbeu
- : -
Partizani Partizani
20:45
Vllaznia Vllaznia
- : -
Teuta Teuta
AVUSTRALYA NPL BATI
14:00
Perth SC Perth SC
- : -
Floreat Athena Floreat Athena
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
13:00
Croydon Kings Croydon Kings
- : -
Adelaide City Adelaide City
13:00
Metro Stars Metro Stars
- : -
Adelaide Raiders Adelaide Raiders
13:00
Campbelltown City Campbelltown City
- : -
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
13:00
Adelaide Comets Adelaide Comets
- : -
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
13:00
South Adelaide Panthers FC South Adelaide Panthers FC
- : -
Sturt Lions FC Sturt Lions FC
13:00
Cumberland United Cumberland United
- : -
Adelaide United II Adelaide United II
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
12:00
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
- : -
Queensland Lions Queensland Lions
AVUSTURYA 1. LİGİ
15:30
Dornbirn Dornbirn
- : -
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
21:00
SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
- : -
Austria Lustenau Austria Lustenau
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
15:30
Wacker Innsbruck II Wacker Innsbruck II
- : -
Kufstein Kufstein
17:00
Wolfurt Wolfurt
- : -
Admira Dornbirn Admira Dornbirn
17:00
Stadl-Paura Stadl-Paura
- : -
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
17:00
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
- : -
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
17:00
SC Bregenz SC Bregenz
- : -
Hohenems Hohenems
17:30
SV Leobendorf SV Leobendorf
- : -
Neusiedl Neusiedl
17:30
SC Imst SC Imst
- : -
SV Telfs SV Telfs
18:00
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
- : -
Stripfing Stripfing
18:00
Union Gurten Union Gurten
- : -
FC Wels FC Wels
19:00
SV Kuchl SV Kuchl
- : -
Seekirchen Seekirchen
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
Austria Wien Austria Wien
- : -
Altach Altach
18:00
Admira WM Admira WM
- : -
Hartberg Hartberg
18:00
Ried Ried
- : -
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
16:00
Kabala Kabala
- : -
Sebail Sebail
18:15
Zire İ.K Zire İ.K
- : -
Sabah Sabah
B.A.E. PREMİER LİGİ
17:45
Al-Wasl Al-Wasl
- : -
Al-Wahda Al-Wahda
20:00
Al-Ahli Dubai Al-Ahli Dubai
- : -
Al-Sharjah Al-Sharjah
BAE BAŞKANLIK KUPASI
-
Al Arabi Al Arabi
- 0
Al Thaid Al Thaid
-
Al Hamriya Al Hamriya
- 0
Al Jazira Al Jazira
-
Gulf Heroes FC Gulf Heroes FC
- 0
Dibba Al Fujairah Dibba Al Fujairah
BELARUS 1. LİGİ
15:00
FK Slutsk FK Slutsk
- : -
FK Gomel FK Gomel
17:00
Dinamo Brest Dinamo Brest
- : -
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
19:00
BATE BATE
- : -
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
BELARUS 2. LİGİ
13:00
Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
- : -
Lida Lida
15:00
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
- : -
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
17:00
Slonim 2017 Slonim 2017
- : -
Orsha Orsha
BELÇİKA 1. LİGİ
17:15
Oostende Oostende
- : -
Beerschot VA Beerschot VA
19:30
KV Mechelen KV Mechelen
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
19:30
Union St.Gilloise Union St.Gilloise
- : -
Zulte Waregem Zulte Waregem
21:45
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
Club Brugge Club Brugge
BELÇİKA 2. LİGİ
21:45
Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
- : -
Excelsior Virton Excelsior Virton
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
17:30
Posusje Posusje
- : -
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
18:00
Zeljeznicar Zeljeznicar
- : -
Velez Velez
19:55
Tuzla City Tuzla City
- : -
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
22:10
Zrinjski Zrinjski
- : -
Rudar Prijedor Rudar Prijedor
BREZİLYA AMAPAENSE
MS
Independente AP Independente AP
3 - 4
Santos AP Santos AP
BREZİLYA SERİE A
23:00
Chapecoense Chapecoense
- : -
Palmeiras Palmeiras
BREZİLYA SERİE B
MS
Coritiba Coritiba
1 - 0
Vila Nova Vila Nova
MS
Confiança Confiança
2 - 0
Sampaio Correa Sampaio Correa
MS
Ponte Preta Ponte Preta
0 - 0
Guarani Guarani
22:30
Londrina Londrina
- : -
CSA CSA
22:30
Botafogo FR Botafogo FR
- : -
Nautico Nautico
BREZİLYA SERİE C
17:00
Oeste Oeste
- : -
EC Sao Jose EC Sao Jose
21:00
Floresta Floresta
- : -
Volta Redonda Volta Redonda
23:00
AED Altos AED Altos
- : -
Paysandu Paysandu
23:00
Criciuma Criciuma
- : -
Mirassol Mirassol
23:00
Botafogo-SP Botafogo-SP
- : -
Figueirense Figueirense
BULGARİSTAN 1. LİGİ
17:30
Cherno More Varna Cherno More Varna
- : -
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
19:45
Levski Sofya Levski Sofya
- : -
CSKA 1948 Sofya CSKA 1948 Sofya
CAF KONFEDERASYON KUPASI
16:00
Buffles du Borgou Buffles du Borgou
- : -
FAR Rabat FAR Rabat
16:00
AS Kigali AS Kigali
- : -
FC Olympique de Missiri FC Olympique de Missiri
16:00
Horseed FC Horseed FC
- : -
Azam FC Azam FC
16:00
Biashara United Biashara United
- : -
FC Dikhil FC Dikhil
16:00
Young Buffaloes Young Buffaloes
- : -
Red Arrows Red Arrows
17:00
Interclube Interclube
- : -
Mafunzo FC Mafunzo FC
17:00
Orapa United FC Orapa United FC
- : -
Mangasport Mangasport
17:30
Diables Noirs Diables Noirs
- : -
Bumamuru Bumamuru
18:30
AS Police AS Police
- : -
US Ben Guerdene US Ben Guerdene
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
16:00
Zesco United Zesco United
- : -
Royal Leopards Royal Leopards
16:00
Tusker FC Tusker FC
- : -
ARTA / SIHD ARTA / SIHD
16:00
Platinum FC Platinum FC
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
16:00
Zanaco Zanaco
- : -
Akonangui Akonangui
17:00
Big Bullets Big Bullets
- : -
AmaZulu AmaZulu
18:00
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
- : -
Fovu Club Fovu Club
20:00
Nouadhibou Nouadhibou
- : -
ESAE FC ESAE FC
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Slovacko Slovacko
- : -
Fastav Zlin Fastav Zlin
17:00
Slovan Liberec Slovan Liberec
- : -
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
20:00
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
- : -
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
ÇEKYA 2. LİGİ
11:15
MFK Vyskov MFK Vyskov
- : -
Sparta Prag B Sparta Prag B
11:15
MFK Chrudim MFK Chrudim
- : -
SK Lisen SK Lisen
11:15
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
- : -
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
16:00
Opava Opava
- : -
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
ÇEKYA 3. LİGİ
11:15
Pisek Pisek
- : -
Motorlet Prag Motorlet Prag
11:15
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
- : -
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
11:15
Zbuzany Zbuzany
- : -
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
11:15
Loko Vltavin Loko Vltavin
- : -
SK Benesov SK Benesov
11:15
SK Rakovnik SK Rakovnik
- : -
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
11:15
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
- : -
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
11:15
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
- : -
FK Blansko FK Blansko
11:15
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
- : -
SK Hanacka Kromeriz SK Hanacka Kromeriz
11:30
Prepere Prepere
- : -
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
12:00
Teplice B Teplice B
- : -
Jablonec B Jablonec B
16:30
Uhersky Brod Uhersky Brod
- : -
Unicov Unicov
16:30
Slovan Rosice Slovan Rosice
- : -
FC Vratimov FC Vratimov
16:30
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
- : -
Slovan Velvary Slovan Velvary
17:30
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
- : -
Pribram B Pribram B
ÇİN 2. LİGİ
11:30
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
- : -
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
14:35
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
- : -
Kunshan FC Kunshan FC
14:35
Wuhan Three Towns FC Wuhan Three Towns FC
- : -
Zibo Cuju F.C. Zibo Cuju F.C.
DANİMARKA 1. LİGİ
14:00
Esbjerg Esbjerg
- : -
Fremad Amager Fremad Amager
15:00
Hobro Hobro
- : -
Horsens Horsens
DANİMARKA 2. LİGİ
15:00
Skive Skive
- : -
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
15:00
Hillerød Hillerød
- : -
FA 2000 FA 2000
15:00
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
- : -
Thisted Thisted
15:00
Brabrand Brabrand
- : -
Kolding IF Kolding IF
EKVADOR PRİMERA
MS
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
3 - 2
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
23:00
Orense Orense
- : -
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
11:15
PSIS Semerang PSIS Semerang
- : -
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
11:15
Bhayangkara Surabaya Bhayangkara Surabaya
- : -
Madura United Madura United
14:15
PSM Makassar PSM Makassar
- : -
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
16:45
Bali United Bali United
- : -
Persib Bandung Persib Bandung
ESTONYA 1. LİGİ
13:00
TJK Legion TJK Legion
- : -
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
16:00
FC Kuressaare FC Kuressaare
- : -
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
19:00
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
- : -
JK Narva Trans JK Narva Trans
ESTONYA 2. LİGİ
13:00
FC Nomme United FC Nomme United
- : -
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
13:00
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
- : -
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
13:00
JK Pärnu JK Pärnu
- : -
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
13:00
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
- : -
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
FAS PREMİER LİGİ
19:00
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
- : -
Hassania Agadir Hassania Agadir
21:15
Ittihad Tanger Ittihad Tanger
- : -
Chabab Mohammedia Chabab Mohammedia
23:30
Riadi Salmi Riadi Salmi
- : -
MAS Fes MAS Fes
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
14:00
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
- : -
RoPS II RoPS II
15:00
KaaPo KaaPo
- : -
VJS VJS
15:00
SalPa SalPa
- : -
Grankulla IFK Grankulla IFK
15:00
FC Jazz FC Jazz
- : -
Ilves II Ilves II
16:00
Vasa IFK Vasa IFK
- : -
OLS OLS
16:00
Atlantis Atlantis
- : -
Kapylan Pallo Kapylan Pallo
16:00
PS Kemi PS Kemi
- : -
JS Hercules JS Hercules
17:00
Tampereen Pallo-Veikot Tampereen Pallo-Veikot
- : -
PIF PIF
17:00
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
- : -
Reipas Reipas
ERT
OTP OTP
0 - 0
GBK GBK
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
15:00
HIFK HIFK
- : -
Mariehamn Mariehamn
17:00
SJK SJK
- : -
Inter Turku Inter Turku
17:00
Lahti Lahti
- : -
Oulu Oulu
17:00
Haka Haka
- : -
Ilves Ilves
17:00
KTP KTP
- : -
KuPS KuPS
FRANSA LİGUE 1
18:00
Lens Lens
- : -
Lille Lille
22:00
Saint Etienne Saint Etienne
- : -
Bordeaux Bordeaux
FRANSA LİGUE 2
16:00
Sochaux Sochaux
- : -
Paris FC Paris FC
16:00
Toulouse Toulouse
- : -
Grenoble Grenoble
20:00
Nancy Nancy
- : -
Havre AC Havre AC
20:00
Pau FC Pau FC
- : -
Valenciennes Valenciennes
20:00
Chamois Niortais Chamois Niortais
- : -
Guingamp Guingamp
20:00
Rodez AF Rodez AF
- : -
AC Ajaccio AC Ajaccio
20:00
Bastia Bastia
- : -
Caen Caen
20:00
Nimes Olympique Nimes Olympique
- : -
Amiens SC Amiens SC
20:00
Dijon Dijon
- : -
USL Dunkerque USL Dunkerque
20:00
US Quevilly US Quevilly
- : -
Auxerre Auxerre
GALLER PREMİER LİGİ
16:30
Caernarfon Town Caernarfon Town
- : -
Cardiff Met University Cardiff Met University
16:30
Connahs Quay Connahs Quay
- : -
Bala Town Bala Town
16:30
Cefn Druids Cefn Druids
- : -
Penybont Penybont
16:30
Haverfordwest Haverfordwest
- : -
Flint Town United Flint Town United
19:15
The New Saints The New Saints
- : -
Barry Town Barry Town
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
19:00
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
- : -
Antigua GFC Antigua GFC
22:00
Iztapa Iztapa
- : -
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:00
TS Sporting FC TS Sporting FC
- : -
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
16:00
JDR Stars JDR Stars
- : -
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
16:00
Hungry Lions Hungry Lions
- : -
Jomo Cosmos Jomo Cosmos
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Chippa United Chippa United
- : -
Orlando Pirates Orlando Pirates
18:00
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
- : -
Royal AM Royal AM
18:00
Baroka FC Baroka FC
- : -
Sekhukhune United Sekhukhune United
18:00
Cape Town City Cape Town City
- : -
Stellenbosch Stellenbosch
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
Pafos FC Pafos FC
- : -
AEK Larnaca AEK Larnaca
20:00
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
- : -
AEL Limassol AEL Limassol
GÜNEY KORE 2. LİGİ
42'
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
1 - 0
Bucheon Bucheon
10:00
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
- : -
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
12:30
Busan I'Park Busan I'Park
- : -
Anyang Anyang
GÜNEY KORE K-LİGİ
08:20
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
- : -
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
10:30
Gwangju Gwangju
- : -
Jeju United Jeju United
ERT
Gangwon Gangwon
0 - 0
Pohang Steelers Pohang Steelers
13:00
Daegu Daegu
- : -
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
18:00
Slaven Belupo Slaven Belupo
- : -
Istra 1961 Istra 1961
20:05
Sibenik Sibenik
- : -
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
17:30
Heerenveen Heerenveen
- : -
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
19:45
Willem II Willem II
- : -
Groningen Groningen
21:00
Ajax Ajax
- : -
Cambuur Cambuur
22:00
Utrecht Utrecht
- : -
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
İNGİLTERE 1. LİGİ
17:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
17:00
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
17:00
Portsmouth Portsmouth
- : -
Cambridge United Cambridge United
17:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
- : -
Morecambe Morecambe
17:00
Accrington Stanley Accrington Stanley
- : -
Wigan Athletic Wigan Athletic
17:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Oxford United Oxford United
17:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
- : -
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
17:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
- : -
Burton Albion Burton Albion
17:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
- : -
Sunderland Sunderland
17:00
Gillingham Gillingham
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
17:00
Lincoln City Lincoln City
- : -
Ipswich Town Ipswich Town
17:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
- : -
Rotherham United Rotherham United
İNGİLTERE 2. LİGİ
16:00
Northampton Town Northampton Town
- : -
Swindon Town Swindon Town
17:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
- : -
Hartlepool United Hartlepool United
17:00
Newport County Newport County
- : -
Walsall Walsall
17:00
Stevenage Stevenage
- : -
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
17:00
Exeter City Exeter City
- : -
Sutton United Sutton United
17:00
Colchester United Colchester United
- : -
Crawley Town Crawley Town
17:00
Carlisle United Carlisle United
- : -
Scunthorpe United Scunthorpe United
17:00
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
- : -
Salford City Salford City
17:00
Bradford City Bradford City
- : -
Barrow Barrow
17:00
Mansfield Town Mansfield Town
- : -
Rochdale Rochdale
17:00
Bristol Rovers Bristol Rovers
- : -
Leyton Orient Leyton Orient
17:00
Port Vale Port Vale
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:30
Wolverhampton Wolverhampton
- : -
Brentford Brentford
17:00
Manchester City Manchester City
- : -
Southampton Southampton
17:00
Burnley Burnley
- : -
Arsenal Arsenal
17:00
Norwich City Norwich City
- : -
Watford Watford
17:00
Liverpool Liverpool
- : -
Crystal Palace Crystal Palace
19:30
Aston Villa Aston Villa
- : -
Everton Everton
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
14:30
Hull City Hull City
- : -
Sheffield United Sheffield United
17:00
Luton Town Luton Town
- : -
Swansea City Swansea City
17:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
- : -
Bristol City Bristol City
17:00
Derby County Derby County
- : -
Stoke City Stoke City
17:00
Barnsley Barnsley
- : -
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
17:00
Huddersfield Town Huddersfield Town
- : -
Nottingham Forest Nottingham Forest
17:00
Peterborough United Peterborough United
- : -
Birmingham City Birmingham City
17:00
Preston North End Preston North End
- : -
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
17:00
Fulham Fulham
- : -
Reading Reading
17:00
Cardiff City Cardiff City
- : -
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
17:00
Middlesbrough Middlesbrough
- : -
Blackpool Blackpool
17:00
Millwall Millwall
- : -
Coventry City Coventry City
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
ERT
Woking Woking
0 - 0
Chesterfield Chesterfield
17:00
Yeovil Town Yeovil Town
- : -
Chesterfield Chesterfield
17:00
Torquay United Torquay United
- : -
Southend United Southend United
17:00
Wrexham Wrexham
- : -
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
17:00
FC Halifax Town FC Halifax Town
- : -
Stockport County Stockport County
17:00
Wealdstone Wealdstone
- : -
Aldershot Town Aldershot Town
17:00
Grimsby Town Grimsby Town
- : -
Eastleigh Eastleigh
17:00
Bromley Bromley
- : -
Barnet Barnet
ERT
Yeovil Town Yeovil Town
0 - 0
Altrincham Altrincham
17:00
Solihull Moors Solihull Moors
- : -
Boreham Wood Boreham Wood
17:00
Notts County Notts County
- : -
Maidenhead United Maidenhead United
19:20
Weymouth Weymouth
- : -
Dover Athletic Dover Athletic
İRLANDA PREMİER LİGİ
21:45
Sligo Rovers Sligo Rovers
- : -
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
İSKOÇYA 1. LİGİ
17:00
Airdrieonians Airdrieonians
- : -
East Fife East Fife
17:00
Montrose Montrose
- : -
Alloa Athletic Alloa Athletic
17:00
Peterhead Peterhead
- : -
Cove Rangers Cove Rangers
17:00
Falkirk Falkirk
- : -
Dumbarton Dumbarton
17:00
Clyde Clyde
- : -
Queens Park Queens Park
İSKOÇYA 2. LİGİ
17:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Forfar Athletic Forfar Athletic
17:00
Elgin City Elgin City
- : -
Annan Athletic Annan Athletic
17:00
Albion Rovers Albion Rovers
- : -
Kelty Hearts Kelty Hearts
17:00
Stranraer Stranraer
- : -
Stenhousemuir Stenhousemuir
İSKOÇYA KUPASI
-
Penicuik Athletic Penicuik Athletic
- 0
Tranent Juniors Tranent Juniors
-
Blackburn United Blackburn United
- 0
Rothes Rothes
-
Forres Mechanics Forres Mechanics
- 0
Bonnyrigg Rose Bonnyrigg Rose
-
Keith Keith
- 0
Darvel Darvel
-
Clydebank FC Clydebank FC
- 0
Dalkeith Thistle Dalkeith Thistle
-
Nairn County Nairn County
- 0
Strathspey Thistle Strathspey Thistle
-
Dunbar United Dunbar United
- 0
Camelon Camelon
-
Tynecastle Tynecastle
- 0
Brora Rangers Brora Rangers
-
Wick Academy Wick Academy
- 0
Bo'ness United Bo'ness United
-
Newtongrange Star Newtongrange Star
- 0
Dalbeattie Star Dalbeattie Star
-
Broomhill Broomhill
- 0
Glasgow University Glasgow University
-
Fraserburgh Fraserburgh
- 0
Sauchie Sauchie
-
Formartine United Formartine United
- 0
Cumnock Juniors Cumnock Juniors
-
Coldstream Coldstream
- 0
East Kilbride East Kilbride
-
Inverurie Loco Works Inverurie Loco Works
- 0
Jeanfield Swifts Jeanfield Swifts
-
Huntly Huntly
- 0
Hill Of Beath Hawthorne Hill Of Beath Hawthorne
-
Golspie Sutherland Golspie Sutherland
- 0
Civil Service Strollers Civil Service Strollers
-
Banks o'Dee Banks o'Dee
- 0
Turriff United Turriff United
-
Clachnacuddin Clachnacuddin
- 0
Dunipace Dunipace
-
Caledonian Braves Caledonian Braves
- 0
Stirling University Stirling University
-
Brechin City Brechin City
- 0
Vale of Leithen Vale of Leithen
-
Deveronvale Deveronvale
- 0
Haddington Athletic Haddington Athletic
-
Lossiemouth Lossiemouth
- 0
Preston Preston
-
Irvine Meadow Irvine Meadow
- 0
Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot
-
Wigtown & Bladnoch Wigtown & Bladnoch
- 0
St. Cuthbert Wanderers St. Cuthbert Wanderers
-
Spartans Spartans
- 0
Gala Fairydean Gala Fairydean
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
17:00
Ross County Ross County
- : -
Hearts Hearts
17:00
Hibernian Hibernian
- : -
St Mirren St Mirren
17:00
Aberdeen Aberdeen
- : -
St Johnstone St Johnstone
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:00
Partick Thistle Partick Thistle
- : -
Kilmarnock Kilmarnock
17:00
Greenock Morton Greenock Morton
- : -
Raith Rovers Raith Rovers
17:00
Queen of South Queen of South
- : -
Arbroath Arbroath
17:00
Hamilton Hamilton
- : -
Ayr United Ayr United
17:00
Dunfermline Dunfermline
- : -
Inverness Ct Inverness Ct
İSPANYA LA LİGA
15:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
- : -
Getafe Getafe
17:15
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
19:30
Elche Elche
- : -
Levante Levante
22:00
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
- : -
Osasuna Osasuna
İSPANYA LA LİGA 2
17:00
Ibiza Ibiza
- : -
Real Oviedo Real Oviedo
19:15
Real Zaragoza Real Zaragoza
- : -
Real Sociedad B Real Sociedad B
19:15
Leganes Leganes
- : -
Amorebieta Amorebieta
21:30
Girona Girona
- : -
Real Valladolid Real Valladolid
22:00
FC Cartagena FC Cartagena
- : -
Lugo Lugo
İSRAİL 1. LİGİ
17:45
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
- : -
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
19:00
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
- : -
FC Ashdod FC Ashdod
20:00
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
- : -
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
20:30
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
- : -
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Lindome GIF Lindome GIF
- : -
Tvaakers IF Tvaakers IF
14:00
Brommapojkarna Brommapojkarna
- : -
Gefle Gefle
14:00
Qviding Qviding
- : -
Atvidaberg Atvidaberg
15:00
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
- : -
Torns Torns
15:00
IFK Haninge IFK Haninge
- : -
Sylvia Sylvia
16:00
Lunds BK Lunds BK
- : -
Ljungskile Ljungskile
16:00
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
- : -
IFK Malmö IFK Malmö
17:00
Österlen FF Österlen FF
- : -
Skovde AIK Skovde AIK
17:00
Karlstad Karlstad
- : -
Taby Taby
17:00
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
- : -
Linköping City Linköping City
İSVEÇ 2. LİGİ
13:00
IFK Östersund IFK Östersund
- : -
Notvikens IK Notvikens IK
14:00
Höganas BK Höganas BK
- : -
Savedalens Savedalens
14:00
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
- : -
BK Forward BK Forward
14:30
Tyresö Tyresö
- : -
Rynninge Rynninge
15:00
United IK Nordic United IK Nordic
- : -
Trosa Vagnharad SK Trosa Vagnharad SK
15:00
Friska Viljor Friska Viljor
- : -
Storfors AIK Storfors AIK
15:00
Grebbestads Grebbestads
- : -
Yxhults IK Yxhults IK
15:00
IK Gauthiod IK Gauthiod
- : -
Nordvarmland FF Nordvarmland FF
15:00
Torslanda IK Torslanda IK
- : -
Eskilsminne Eskilsminne
15:00
Varbergs GIF Varbergs GIF
- : -
Vastra Frölunda Vastra Frölunda
15:00
Gottne Gottne
- : -
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
15:00
Kumla Kumla
- : -
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
15:00
FC Rosengard FC Rosengard
- : -
Karlshamn Karlshamn
15:00
Enskede IK Enskede IK
- : -
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
15:00
Angered BK Angered BK
- : -
Ahlafors IF Ahlafors IF
15:00
BK Olympic BK Olympic
- : -
Karlskrona AIF Karlskrona AIF
15:00
Nosaby IF Nosaby IF
- : -
Rappe Go IF Rappe Go IF
15:00
Karlbergs BK Karlbergs BK
- : -
Enköpings SK Enköpings SK
15:00
Smedby AIS Smedby AIS
- : -
Huddinge Huddinge
15:00
Asarums IF Asarums IF
- : -
Kristianstads Kristianstads
15:00
Sandviks Sandviks
- : -
Skelleftea Skelleftea
15:00
Bergnasets AIK Bergnasets AIK
- : -
Bodens BK Bodens BK
16:00
Dalstorps Dalstorps
- : -
Angelholms Angelholms
16:00
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
- : -
FBK Balkan FBK Balkan
16:00
Taftea IK Taftea IK
- : -
Stöde IF Stöde IF
16:00
Sölvesborgs GoIF Sölvesborgs GoIF
- : -
Hassleholms IF Hassleholms IF
16:00
Varmbols FC Varmbols FC
- : -
Mjölby AI FF Mjölby AI FF
16:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
- : -
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
16:00
Gamla Upsala Gamla Upsala
- : -
Skiljebo SK Skiljebo SK
16:00
Team TG FF Team TG FF
- : -
Frösö IF Frösö IF
17:00
Onsala Onsala
- : -
Husqvarna FF Husqvarna FF
17:00
Arlanda Arlanda
- : -
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
17:00
Karlslunds Karlslunds
- : -
Arameisk Syrianska Arameisk Syrianska
17:00
Lidköpings Lidköpings
- : -
Tidaholm Tidaholm
17:30
IFK Lidingö IFK Lidingö
- : -
Kungsangens IF Kungsangens IF
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Malmö Malmö
- : -
Djurgarden Djurgarden
16:00
Degerfors Degerfors
- : -
Sirius Sirius
18:30
Hacken Hacken
- : -
Mjallby Mjallby
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
Norrby Norrby
- : -
Trelleborg Trelleborg
16:00
IK Brage IK Brage
- : -
Gais Gais
16:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
- : -
Vasalund Vasalund
18:00
Sundsvall Sundsvall
- : -
Landskrona Landskrona
İSVİÇRE KUPASI
16:00
Black Stars Black Stars
- : -
Biel Bienne Biel Bienne
18:00
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
- : -
Sion Sion
19:00
Buochs Buochs
- : -
Luzern Luzern
19:00
Paradiso Paradiso
- : -
Aarau Aarau
19:00
Etoile Carouge Etoile Carouge
- : -
Winterthur Winterthur
20:00
FC Bosporus FC Bosporus
- : -
Schaffhausen Schaffhausen
21:15
Thun Thun
- : -
Grasshopper Grasshopper
İTALYA SERİE A LİGİ
16:00
Genoa Genoa
- : -
Fiorentina Fiorentina
19:00
Inter Inter
- : -
Bologna Bologna
21:45
Salernitana Salernitana
- : -
Atalanta Atalanta
İTALYA SERİE B LİGİ
15:00
Lecce Lecce
- : -
Alessandria Alessandria
15:00
Monza Monza
- : -
Ternana Ternana
15:00
Ascoli Ascoli
- : -
Benevento Benevento
15:00
Perugia Perugia
- : -
Cosenza Cosenza
15:00
Reggina Reggina
- : -
Spal Spal
17:15
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
- : -
Pisa Pisa
19:30
Cittadella Cittadella
- : -
Pordenone Pordenone
İTALYA SERİE C LİGİ
18:30
Pistoiese Pistoiese
- : -
Reggiana Reggiana
18:30
Juve Stabia Juve Stabia
- : -
Campobasso Campobasso
18:30
Pro Sesto Pro Sesto
- : -
Fiorenzuola Fiorenzuola
18:30
Gubbio Gubbio
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
İZLANDA 1. LİGİ
17:00
Vestmannaeyjar Vestmannaeyjar
- : -
Vestri Vestri
17:00
Grindavik Grindavik
- : -
Vikingur O. Vikingur O.
17:00
Throttur R. Throttur R.
- : -
Thor A. Thor A.
17:00
Selfoss Selfoss
- : -
Fjolnir Fjolnir
17:00
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
- : -
Afturelding Afturelding
JAPONYA J-1 LİGİ
12:00
Kashima Antlers Kashima Antlers
- : -
Gamba Osaka Gamba Osaka
12:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
- : -
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
12:00
Vissel Kobe Vissel Kobe
- : -
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
12:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
- : -
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
12:30
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
- : -
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
13:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
13:00
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
- : -
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
13:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
13:00
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Yokohama FC Yokohama FC
JAPONYA J-2 LİGİ
12:00
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
- : -
Ehime FC Ehime FC
12:00
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
- : -
Omiya Ardija Omiya Ardija
12:00
Tochigi SC Tochigi SC
- : -
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
13:00
Machida Zelvia Machida Zelvia
- : -
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
13:00
FC Ryukyu FC Ryukyu
- : -
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
13:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
- : -
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
13:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
- : -
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
JAPONYA J-3 LİGİ
50'
Yokohama Sports Yokohama Sports
0 - 0
Imabari Imabari
13:00
Gainare Tottori Gainare Tottori
- : -
Kagoshima United Kagoshima United
13:00
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
- : -
Kataller Toyama Kataller Toyama
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
12:00
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
- : -
FC Akzhayik FC Akzhayik
14:00
FC Astana FC Astana
- : -
Aktobe Lento Aktobe Lento
15:00
Caspiy Caspiy
- : -
Atyrau Atyrau
17:00
FC Turan FC Turan
- : -
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
MS
Marineros de Puntarenas Marineros de Puntarenas
3 - 3
Municipal Garabito Municipal Garabito
MS
AD Cofutpa AD Cofutpa
0 - 1
AD Carmelita AD Carmelita
20:00
Municipal Liberia Municipal Liberia
- : -
Escorpiones de Belen Escorpiones de Belen
23:00
Cariari Pococi Cariari Pococi
- : -
Turrialba Turrialba
23:00
San Jose FC San Jose FC
- : -
Puntarenas FC Puntarenas FC
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
LD Alajuelense LD Alajuelense
2 - 2
AD San Carlos AD San Carlos
23:00
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
- : -
Municipal Perez Zeledon Municipal Perez Zeledon
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
17:00
Loughgall Loughgall
- : -
H&W Welders H&W Welders
17:00
Dergview Dergview
- : -
Queens University Queens University
17:00
Dundela FC Dundela FC
- : -
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
17:00
Ballinamallard United Ballinamallard United
- : -
Knockbreda FC Knockbreda FC
17:00
Institute Institute
- : -
Ards Ards
17:00
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
- : -
Newry City AFC Newry City AFC
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
17:00
Linfield Linfield
- : -
Coleraine Coleraine
17:00
Carrick Rangers Carrick Rangers
- : -
Portadown Portadown
17:00
Crusaders Crusaders
- : -
Larne Larne
17:00
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
- : -
Glentoran Glentoran
17:00
Ballymena United Ballymena United
- : -
Glenavon Glenavon
17:00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
- : -
Cliftonville Cliftonville
LİTVANYA A LYGA
15:00
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
- : -
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
17:00
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
- : -
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
LÜBNAN PREMİER LİGİ
-
Shabab Al Sahel Shabab Al Sahel
- 0
Al-Safa Al-Safa
-
Al-Hikma Al-Hikma
- 0
Al-Ansar Al-Ansar
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
-
RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica
- 0
Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck
-
Wiltz 71 Wiltz 71
- 0
US Mondorf US Mondorf
-
Dudelange Dudelange
- 0
Union Titus Petange Union Titus Petange
-
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
- 0
Racing FC Racing FC
-
Swift Hesperange Swift Hesperange
- 0
Victoria Rosport Victoria Rosport
MACARİSTAN KUPASI
14:00
Senyo Carnifex Senyo Carnifex
- : -
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
15:30
FC Dabas FC Dabas
- : -
Szombathelyi Haladas Szombathelyi Haladas
16:00
Tököl Tököl
- : -
Teskand Teskand
16:00
Kelen Kelen
- : -
Szeged Szeged
16:00
Jászberény Jászberény
- : -
Balassagyarmat Balassagyarmat
16:00
Vac FC Vac FC
- : -
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
16:00
BVSC-Zugló BVSC-Zugló
- : -
Ivánsca Ivánsca
16:00
Csepel SC Csepel SC
- : -
Szegedi Bastya Szegedi Bastya
16:00
Budaors FC Budaors FC
- : -
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
16:00
Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár
- : -
Gyor Gyor
16:00
Monori SE Monori SE
- : -
Csakvári TK Csakvári TK
16:00
DEAC DEAC
- : -
Kisvarda FC Kisvarda FC
16:00
Veszprem Veszprem
- : -
Debreceni Debreceni
16:00
Komarom Komarom
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
16:00
Cegledi Cegledi
- : -
Kaposvar Kaposvar
16:00
UFC Gyomro UFC Gyomro
- : -
Paksi FC Paksi FC
17:00
Papai Perutz Papai Perutz
- : -
Budafoki MTE Budafoki MTE
19:00
Diosgyor Diosgyor
- : -
Szentlorinc Szentlorinc
19:00
SC Sopron SC Sopron
- : -
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
19:00
Tiszakecske Tiszakecske
- : -
Ujpest Ujpest
19:00
Kazincbarcikai Kazincbarcikai
- : -
Szolnoki MAV Szolnoki MAV
20:00
Tatabanya Tatabanya
- : -
Soroksár Soroksár
20:00
Bekescsaba Bekescsaba
- : -
Dorogi Dorogi
MALTA 1. LİGİ
18:00
Santa Lucia Santa Lucia
- : -
Sirens Sirens
20:00
Valletta Valletta
- : -
Gzira United Gzira United
22:00
Hibernians Hibernians
- : -
Mosta Mosta
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Necaxa Necaxa
0 - 3
Atlas Atlas
MOLDOVA 1. LİGİ
17:00
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
- : -
Floresti Floresti
NON LİG PREMİER
17:00
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
- : -
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
17:00
Redditch United Redditch United
- : -
Barwell Barwell
17:00
Stafford Rangers Stafford Rangers
- : -
Matlock Town Matlock Town
NORVEÇ 1. LİGİ
16:00
Grorud Grorud
- : -
Sogndal Sogndal
16:00
Raufoss Raufoss
- : -
KFUM KFUM
16:00
Bryne Bryne
- : -
Start Start
16:00
Asane Asane
- : -
Aalesund Aalesund
16:00
Strommen Strommen
- : -
Ham Kam Ham Kam
16:00
Jerv Jerv
- : -
Sandnes Sandnes
19:00
Ranheim Ranheim
- : -
Stjordals Blink Stjordals Blink
NORVEÇ 2. LİGİ
16:00
Vard Haugesund Vard Haugesund
- : -
Oygarden FK Oygarden FK
16:30
Brattvag Brattvag
- : -
Baerum Baerum
17:00
Floro Floro
- : -
Alta Alta
17:00
Skeid Skeid
- : -
Sotra Sotra
17:00
Eidsvold TF Eidsvold TF
- : -
Moss Moss
17:00
Fram Larvik Fram Larvik
- : -
Notodden Notodden
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Odds BK Odds BK
- : -
Lillestrom Lillestrom
19:00
Kristiansund BK Kristiansund BK
- : -
Haugesund Haugesund
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
River Plate River Plate
0 - 1
Libertad Libertad
PERU PRİMERA - CLAUSURA
MS
FBC Melgar FBC Melgar
1 - 1
Ayacucho FC Ayacucho FC
19:00
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
- : -
Alianza Universidad Alianza Universidad
21:15
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
- : -
Academia Cantolao Academia Cantolao
23:30
Deportivo Binacional Deportivo Binacional
- : -
Sport Boys Sport Boys
POLONYA 1. LİGİ
13:40
LKS Lodz LKS Lodz
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
21:30
Korona Kielce Korona Kielce
- : -
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
POLONYA 2. LİGİ
13:30
GKS Belchatow GKS Belchatow
- : -
Lech Poznan II Lech Poznan II
17:00
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
- : -
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
17:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
- : -
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
18:00
Motor Lublin Motor Lublin
- : -
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
19:00
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
- : -
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
POLONYA EKSTRAKLASA
13:30
Wisla Plock Wisla Plock
- : -
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
16:00
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
- : -
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
18:30
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
21:00
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
- : -
Piast Gliwice Piast Gliwice
PORTEKİZ 2. LİGİ
13:00
Rio Ave Rio Ave
- : -
Feirense Feirense
17:30
Mafra Mafra
- : -
Trofense Trofense
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:30
Famalicao Famalicao
- : -
Maritimo Maritimo
20:00
Belenenses Belenenses
- : -
Gil Vicente Gil Vicente
22:30
Arouca Arouca
- : -
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
PRİMERA DİVİSİON RFEF
18:00
Andorra Andorra
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
18:00
Valladolid B Valladolid B
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
18:00
Tudelano Tudelano
- : -
Zamora Zamora
20:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
- : -
Badajoz Badajoz
20:00
Real Betis B Real Betis B
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
20:00
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
UCAM Murcia UCAM Murcia
22:00
Villarreal B Villarreal B
- : -
Albacete Albacete
22:00
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
SD Logrones SD Logrones
ROMANYA LİGA 1
14:30
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
- : -
Farul Constanta Farul Constanta
20:00
FC U Craiova 1948 FC U Craiova 1948
- : -
FCSB FCSB
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Ufa Ufa
- : -
Khimki Khimki
16:30
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
- : -
Rostov Rostov
19:00
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
- : -
FC Krasnodar FC Krasnodar
SAN MARİNO 1. LİGİ
16:00
Folgore Folgore
- : -
Domagnano Domagnano
16:00
Tre Fiori Tre Fiori
- : -
S.S. Murata S.S. Murata
16:00
Cailungo Cailungo
- : -
FC Fiorentino FC Fiorentino
16:00
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
- : -
SP Libertas SP Libertas
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Cukaricki Cukaricki
- : -
Spartak Subotica Spartak Subotica
17:00
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
- : -
Mladost Lucani Mladost Lucani
19:30
Vozdovac Vozdovac
- : -
Radnicki Kragujevac Radnicki Kragujevac
SİNGAPUR 1. LİGİ
12:30
Tampines Rovers Tampines Rovers
- : -
Garena Young Lions Garena Young Lions
12:30
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
- : -
Hougang United Hougang United
SLOVAKYA 2. LİGİ
16:00
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava II
- : -
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
16:30
Puchov Puchov
- : -
FK Kosice FK Kosice
16:30
FK Kosice FK Kosice
- : -
Puchov Puchov
16:30
Humenne Humenne
- : -
Zilina II Zilina II
16:30
MSK Namestovo MSK Namestovo
- : -
FC Samorin FC Samorin
16:30
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
- : -
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
19:00
MFK Skalica MFK Skalica
- : -
FC Petrzalka FC Petrzalka
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
- : -
FK Pohronie FK Pohronie
19:00
Trencin Trencin
- : -
Senica Senica
19:00
Ruzomberok Ruzomberok
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
19:00
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
- : -
Zlate Moravce Zlate Moravce
SLOVENYA 1. LİGİ
18:00
Domzale Domzale
- : -
NK Radomlje NK Radomlje
21:15
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
- : -
NK CM Celje NK CM Celje
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:30
Al Hilal Al Hilal
- : -
Al Ettifaq Al Ettifaq
18:45
Al Hazm Al Hazm
- : -
Abha Abha
20:30
Al-Nassr Al-Nassr
- : -
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
SÜPER LİG
13:30
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
- : -
Gaziantep FK Gaziantep FK
16:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
- : -
Trabzonspor Trabzonspor
19:00
Adana Demirspor Adana Demirspor
- : -
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
19:00
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
- : -
Beşiktaş Beşiktaş
TACİKİSTAN 1. LİGİ
14:00
FK Khujand FK Khujand
- : -
Dushanbe 83 Dushanbe 83
14:00
FC Khatlon FC Khatlon
- : -
Kuktosh Kuktosh
16:00
Istiqlol Dushanbe Istiqlol Dushanbe
- : -
Ravshan Ravshan
TAYLAND PREMİER LİGİ
13:30
Port FC Port FC
- : -
Khonkaen Khonkaen
14:00
Chiangrai United Chiangrai United
- : -
Ratchaburi Ratchaburi
14:00
Chonburi Chonburi
- : -
Nongbua Pitchaya Nongbua Pitchaya
14:30
Buriram United Buriram United
- : -
Chiangmai  F.C Chiangmai F.C
TFF 1. LİG
16:00
Eyüpspor Eyüpspor
- : -
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
19:00
Manisa FK Manisa FK
- : -
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
TFF 2. LİG
15:00
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
- : -
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
16:00
Sarıyer Sarıyer
- : -
Turgutluspor Turgutluspor
TFF 3. LİG
16:00
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
- : -
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
16:00
Beyoğlu Yeni Çarşı FK Beyoğlu Yeni Çarşı FK
- : -
Çarşambaspor Çarşambaspor
16:00
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
- : -
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
UKRAYNA 2. LİGİ
-
Prykarpattya Prykarpattya
- 0
Kryvbas Kryvyi Rih Kryvbas Kryvyi Rih
-
Volyn Volyn
- 0
VPK-Ahro Shevchenkivka VPK-Ahro Shevchenkivka
-
Obolon-Brovar Kiev Obolon-Brovar Kiev
- 0
Avanhard Kramatorsk Avanhard Kramatorsk
UKRAYNA PREMİER LİGİ
14:00
Inhulets Inhulets
- : -
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
17:00
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
- : -
Veres Rivne Veres Rivne
17:00
FC Mariupol FC Mariupol
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
19:30
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
- : -
Olexandria Olexandria
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
MS
Penarol Penarol
0 - 0
Fenix Fenix
19:15
Cerrito Cerrito
- : -
Cerro Largo Cerro Largo
21:30
Villa Espanola Villa Espanola
- : -
Sud America Sud America
ÜRDÜN 1. LİGİ
20:30
FC Ma'an FC Ma'an
- : -
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Zamora FC Zamora FC
2 - 1
Trujillanos FC Trujillanos FC
23:00
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
- : -
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
ERT
Panathinaikos Panathinaikos
0 - 0
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
ERT
Lamia Lamia
0 - 0
Panetolikos Panetolikos
ERT
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
0 - 0
Ionikos Ionikos
ERT
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
0 - 0
Olympiakos Olympiakos
ERT
PAOK PAOK
0 - 0
AEK AEK
ERT
Atromitos Atromitos
0 - 0
Aris Aris
ERT
Pas Giannina Pas Giannina
0 - 0
Ofi Crete Ofi Crete
20:30
Pas Giannina Pas Giannina
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 4 7 10
2 Trabzonspor 4 6 10
3 VavaCars Fatih Karagümrük 5 5 10
4 Fenerbahçe 4 5 10
5 İttifak Holding Konyaspor 4 4 10
6 Altay 5 3 9
7 Galatasaray 4 3 8
8 Atakaş Hatayspor 4 6 7
9 Yukatel Kayserispor 4 0 7
10 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 5 -5 6
11 Aytemiz Alanyaspor 4 -6 6
12 Kasımpaşa 4 0 5
13 Göztepe 5 -1 5
14 Gaziantep FK 4 -1 4
15 Fraport TAV Antalyaspor 4 -3 4
16 Demir Grup Sivasspor 4 -2 2
17 Adana Demirspor 4 -5 2
18 Çaykur Rizespor 4 -6 1
19 Medipol Başakşehir 4 -4 0
20 GZT Giresunspor 4 -6 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 5 13 15
2 Eyüpspor 5 4 12
3 MKE Ankaragücü 5 6 11
4 Tuzlaspor 4 5 10
5 Manisa FK 5 2 9
6 BB Erzurumspor 5 -1 9
7 Kocaelispor 5 -2 7
8 Beypiliç Boluspor 4 2 6
9 Yılport Samsunspor 4 0 6
10 Royal Hastanesi Bandırmaspor 5 -1 6
11 Denizlispor 5 -2 6
12 Menemenspor 5 -5 6
13 Adanaspor 5 0 5
14 Bursaspor 5 -1 4
15 Ankara Keçiörengücü 5 -4 4
16 Altınordu 5 -5 4
17 Gençlerbirliği 5 -6 4
18 İstanbulspor 4 -1 3
19 Balıkesirspor 4 -4 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Nazilli Belediyespor 2 3 6
2 Kırşehir Belediyespor 2 4 6
3 Eskişehirspor 2 1 4
4 Şanlıurfaspor 2 1 4
5 Tarsus İdman Yurdu 2 1 4
6 Bucaspor 1928 2 2 4
7 Akhisarspor 2 -1 3
8 Ankara Demirspor 2 0 3
9 Amed Sportif Faaliyetler 2 1 3
10 Pendikspor 1 1 3
11 Isparta 32 Spor 2 0 2
12 Karatay Termal 1922 Konyaspor 2 0 2
13 Pazarspor 2 -4 0
14 Kırklarelispor 2 -3 0
15 Zonguldak Kömürspor 2 -2 0
16 Uşakspor A.Ş. 1 -2 0
17 TECO Karacabey Belediyespor 1 -1 0
18 Anagold 24Erzincanspor 1 -1 0
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 2 4 6
2 Bodrumspor 2 3 6
3 Somaspor 2 3 6
4 Çorum FK 2 4 4
5 Ankaraspor 2 3 4
6 Hekimoğlu Trabzon 2 2 4
7 Sakaryaspor 2 2 4
8 Silahtaroğlu Vanspor FK 2 1 4
9 Bayburt Özel İdarespor 2 1 4
10 Etimesgut Belediyespor 2 0 3
11 Serik Belediyespor 2 -1 3
12 İnegölspor 2 0 2
13 Afjet Afyonspor 2 -1 1
14 Diyarbekirspor 2 -2 1
15 Sarıyer 2 -2 1
16 Ergene Velimeşespor 2 -4 1
17 Turgutluspor 2 -2 0
18 Adıyaman 1954 Spor 2 -3 0
19 Kahramanmaraşspor 2 -4 0
20 Niğde Anadolu FK 2 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 1 3 3
2 Club Brugge 1 0 1
3 Paris St Germain 1 0 1
4 RB Leipzig 1 -3 0